Hakkımızda

AGARTA hakkında bilgi edinmeye zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Şirket olarak yolculuğumuzda heyecan verici bir noktada bulunuyoruz ve coşkumuzu sizinle paylaşmak isteriz. İnsanların yaşamlarını daha iyiye doğru değiştirmek ve toplum üzerinde kalıcı sürdürülebilir olumlu bir etki yaratmak isteğiyle hareket ederek, 2013 yılında yola çıktık,


Ulusal ve Uluslararası pazarın yüksek kalite talepleri ile, sürekli bir gelişimi dayattığı koşullarda AGARTA olarak politikamız, nitelikli konusunda uzman kadromuz ile yüksek oranda doğal ve bitkisel ham maddelerden üretilmiş sağlıklı ürünler üreterek, hızlı müşteri odaklı çözümleri, optimal fiyat/kalite oranıyla sunmak ve küresel ölçekte sektörün en bilinen ve tercih edilen üreticilerinden biri olmaktır.

Üretim şeklini uluslararası standartlara göre biçimlendirmiş olan AGARTA, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine etkin biçimde cevap verebilmek için ürün geliştirme kabiliyetine ve esnekliğe büyük önem vermektedir. Bu yaklaşımıyla klasik ticari yaklaşımların ötesine geçerek, her türlü üretim ihtiyacını karşılamaya yönelik projelerde Üniversiteler ile birlikte AR-GE tabanlı çözüm ortaklığı anlayışını uygulamaktadır.